Author: A***n
Date:
Review: Love the pastel colors 😍 The cables feel durable and charge my devices properly. The 2m length is very convenient and useful for bedside or desk charging. Worth the money.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 2 mét
Price: 33.000₫
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw251220130936562712751 |
Author: A***n
Date:
Review: Love the pastel colors 😍 The cables feel durable and charge my devices properly. The 2m length is very convenient and useful for bedside or desk charging. Worth the money.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 2 mét
Author: C***e
Date:
Review: Value for money and nice color cable
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 2 mét
Author: K***y
Date:
Review: Love love love this! Super speedy delivery and exactly as described! Thanks SHEIN
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 1 mét
Author: J***M
Date:
Review: Good chargers, same as the pictures.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: 2 mét
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm